16. 36 Z-Ł-Y-C-H figurek

Nawet jeśli jakaś zabawka/kreskówka/komiks odniesie sukces, nie oznacza to, że producentowi nie zdarzają się wtopy. Wręcz przeciwnie. W przypadku Żółwi Ninja czy He-mana takich wypadków przy pracy było sporo. Oto lista 36 NAPRAWDĘ ZŁYCH FIGUREK Z KULTOWYCH (czyli udanych) SERII, którą uraczył nas serwis Cracked.com! Zastanawiam się poważnie, czy ludzie zatrudnieni przy projektowaniu tych cudów zachowywali na długo swoje stanowisko. Zwróćcie uwagę na kreatywne wykorzystanie włosów oraz akcesoria.

O opinię na temat tej listy poprosiłem Ewelinę z Polish Figure Collectors:
„Ranking 36 najgorszych „Figurek – Ikon” ze Świata Zabawek – rozśmieszył mnie do łez. Gołym okiem widać, że nawet w tym światku pojawiają się niewypały, brzydactwa, które jednak z pewnością mają swoich wielbicieli! Aczkolwiek z drugiej strony jak można pokochać figurkę: #27. German Mechanic (Indiana Jones)? Czy tez koszmarną: #11. Aunt May (Marvel Comics)? Można? Pewnie tak. Mięsko z serii „Rocky”: #20. The Meat (Rocky Series) też znajdzie amatora! W tym rankingu brakuje mi zestawu ludzików z „Troll Forces” myślę że utorowały by sobie miejsce w ścisłej czołówce! Sam ranking oceniam 10/10 – świetny pomysł i zabawa podczas przeglądania propozycji gwarantowana!”
Ewelina (kolekcjafigurek.blogspot.com)

Dzięki! Od siebie dodam jeszcze tylko, że już wkrótce postaram się przeprowadzić wywiad z Polish Figure Collectors. Nie tylko o złych rzeczach.

One response to “16. 36 Z-Ł-Y-C-H figurek

  1. #35. Prostitute April O’Neil (Teenage Mutant Ninja Turtles) – przez sam fakt posiadania WŁOSÓW, które nie są z plastiku trwa od lat burza w obozach LUBIĘ/NIE LUBIĘ w świecie fanów TMNT 😀

    A i tak moim zdaniem palmę pierwszeństwa mają Niemiecki Mechanik i EMPTY STAR WARS BOX 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s