Plany dziewiąte z kosmosu.

Krótki urlop dobiega końca, pora zabrać się do roboty! Trochę o planach do końca roku…
Na początku istnienia TZżAD chciałem napisać chociaż kilkanaście postów, żeby zobaczyć czy projekt nie umrze po tygodniu.
Nie umarł, żyje sobie i powoli się rozwija. Jeszcze we wrześniu blog doczeka się nowego layoutu. W październiku natomiast przyjdzie czas na promocję strony. Dobrze widzicie – promocję! Bardzo się ucieszę, kiedy ten adres zacznie odwiedzać więcej osób. Ale nic nie stanie się samo. A potem? Tu już nie chcę zapeszać 🙂

A o czym będzie można przeczytać w najbliższym czasie? Toxic Crusaders – temat na tyle długi, że zostanie chyba podzielony na kilka odcinków. Defenders of Dynatron City. Dinozaury – wszak to one niepodzielnie rządziły w pierwszej połowie lat 90! Kolejne ciekawe strony i rankingi. Wywiady. Więcej o polskich złych produkcjach – jest kilka dzieł, które pamiętamy jak przez mgłę i pora oddać im należny hołd. Należą do nich Niebieskie Dzieci, których okładkę możecie podziwiać.

Jeśli kogoś interesują takie tematy jak złe kreskówki, komiksy i zabawki – serdecznie zapraszam do współpracy i dzielenia się uwagami na temat TZżaD. Adres w widocznym miejscu na stronie.
A na koniec coś naprawdę niesmacznego. He-Bro z Wonder Showzen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s