35. TZżaD poleca: Transformery.pl

Strona Transformery.pl jest największym polskim serwisem poświęconym Transformers – redakcja nie zamyka się jednak na inne serie, nie tylko te najpopularniejsze. Przyznaję, że nie mam wystarczającego rozeznania i nie wiedziałem, że jest w Polsce tyle osób żywo interesujących się figurkami i wszystkim co z nimi związane (tylko forum Transformerów ma ponad 800 użytkowników). Jest tu cała masa informacji i zdjęć (porządnej jakości, nie takich jak mi się czasem tu zdarzy zrobić). Szczególnie spodobał mi się Słowniczek Pojęć.
Żeby ten tekst nie był totalną laurką, trochę dziegciu (straszne słowo). Transformery.pl są jak wielki robot. Duże i złożone. Ogólnie super, ale coś w tej skomplikowanej machinie nie zawsze działa. Nie mogę znaleźć działów „Redakcja” lub „O Nas”. Przydałaby się ustalona szerokość strony – na większych monitorach rozjeżdża się tekst i zdjęcia (na netbooku czy tablecie jest git). Nie są to jednak błędy nie do naprawienia. Krótko: polecam z całego serca.

One response to “35. TZżaD poleca: Transformery.pl

  1. Galerie i zdjęcia fajne ale to w zasadzie zasługa jednej osoby, która założyła tą stronę.
    Ale co z tego jak na forum panuje chamówa, ludzie niezbyt mili, przemądrzali i traktujący innych z góry. Ot tak można czasem zaglądnąć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s