52. Achtung! Werbung! Stri-dex Zitfighter!

To, co znalazłem w recenzowanych ostatnio komiksach, utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto poświęcić reklamom więcej miejsca na blogu. W pierwszej odsłonie Achtung! Werbung! perełka z Death’s Head II and Origins of Die-Cut.

Kosmiczny przepych Zitfighters from Outer Space nie pozostawia obojętnym. Tym bardziej, że rzecz wydrukowano dwukrotnie w jednym zeszycie…
…a potem jeszcze raz, w następnym.
Stridex (dziś pisze się bez myślnika) to popularne plastry zapobiegające pryszczom. Producent, firma Blistex, musiała zatrudniać naprawdę niezłych fachowców od marketingu. Weteranów branży – rzecz przypomina bowiem komiksy reklamowe drukowane w zeszytach Marvela 15 lat wcześniej (już niedługo wrócę do tych czasów). Wszystkiego tu więcej – jak to w latach 90. Jestem zafascynowany faktem wydania specjalnego odcinka X-men promującego produkt przeciwko pryszczom! Jeżeli macie młodsze rodzeństwo kolekcjonujące amerykańskie komiksy, to już wiecie jaki można mu sprawić prezent. Nie jest to jakiś straszliwy biały kruk, niemal nowy egzemplarz kosztuje niecałe 70 złotych.
A więc ku chwale Pogromców Pryszczy z Kosmosu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s