Eminem spotyka Punishera czyli najgorsze komiksy muzyczne wg theFW.

Eninem-PunisherAlex Zalben stworzył dla serwisu theFW bardzo ciekawe zestawienie. Do przeczytania TUTAJ. Mam taki zwyczaj, że kiedy widzę rapera w obsadzie filmu (najczęściej są to, o dziwo, horrory) to rezygnuję z seansu. Filmy z innymi muzykami/gwiazdami estrady nie są wiele lepsze, zazwyczaj to złe złe produkcje. Kiedy zobaczyłem okładkę Eminem & the Punisher nie wiedziałem jak zareagować.
Dużo na liście rzeczy (Lady Gaga, Bieber), ale przewaga leży po stronie starszych wykonawców. Zbieram od pewnego czasu takie dziwadła, ale z całej listy skusiłbym się chyba jedynie na komiksy o Kiss, Licie Ford, GWAR i Richie Rich & New Kids on the Block. Dziwnym trafem lista zawiera wiele tytułów z Marvela.

Zastanawiacie się pewnie kto to jest Billy Ray Cyrus. Oto jego największy hit. Nie da się ukryć, że w rzeczywistości facet jest gorzej zbudowany niż na okładce marvelowskiego komiksu.

A Marty Stuart? Jeszcze trochę redneck pop rock and rolla. Ihaaaaa!


Uwaga! To jedna z ostatnich list tego typu, która nie jest mojego autorstwa. W planach ranking 13 najgorszych komiksów wydanych przez TM-Semic oraz 13 nazistowskich super-łotrów, których zapewne nie znacie. Mam mnóstwo typów, ale sugestie mile widziane!

Reklamy

One response to “Eminem spotyka Punishera czyli najgorsze komiksy muzyczne wg theFW.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s