Eminem spotyka Punishera czyli najgorsze komiksy muzyczne wg theFW.

Eninem-PunisherAlex Zalben stworzył dla serwisu theFW bardzo ciekawe zestawienie. Do przeczytania TUTAJ. Mam taki zwyczaj, że kiedy widzę rapera w obsadzie filmu (najczęściej są to, o dziwo, horrory) to rezygnuję z seansu. Filmy z innymi muzykami/gwiazdami estrady nie są wiele lepsze, zazwyczaj to złe złe produkcje. Kiedy zobaczyłem okładkę Eminem & the Punisher nie wiedziałem jak zareagować.
Dużo na liście rzeczy (Lady Gaga, Bieber), ale przewaga leży po stronie starszych wykonawców. Zbieram od pewnego czasu takie dziwadła, ale z całej listy skusiłbym się chyba jedynie na komiksy o Kiss, Licie Ford, GWAR i Richie Rich & New Kids on the Block. Dziwnym trafem lista zawiera wiele tytułów z Marvela.

Zastanawiacie się pewnie kto to jest Billy Ray Cyrus. Oto jego największy hit. Nie da się ukryć, że w rzeczywistości facet jest gorzej zbudowany niż na okładce marvelowskiego komiksu.

A Marty Stuart? Jeszcze trochę redneck pop rock and rolla. Ihaaaaa!


Uwaga! To jedna z ostatnich list tego typu, która nie jest mojego autorstwa. W planach ranking 13 najgorszych komiksów wydanych przez TM-Semic oraz 13 nazistowskich super-łotrów, których zapewne nie znacie. Mam mnóstwo typów, ale sugestie mile widziane!

One response to “Eminem spotyka Punishera czyli najgorsze komiksy muzyczne wg theFW.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s