Rozkraczył mi się komputer = przedwczesne podsumowanie lutego.

wonderwomanPopsuł mi się mój wysłużony laptop. Rozkraczył się niczym nożyczkowa Wonder Woman, którą widzicie po lewej (zdjęcie pochodzi z artykułu The most 6 awful comic-book toys and action figures).
Awaria jest poważna na tyle, że muszę kupić nowy sprzęt i odzyskać dane. W tym materiały przygotowane z myślą o blogu. Na razie czeka mnie kilka dni gimnastyki z sędziwym komputerem małżonki.
Szykuje się więc kilkudniowa przerwa.

Nic na siłę, nie chcę publikować zapchajdziur (no, nie zawsze). W związku z zaistniałą sytuacją – krótkie podsumowanie lutego i garść zapowiedzi na marzec.

Mijający miesiąc jest rekordowy pod względem liczby odwiedzin. Wszystko za sprawą „nazistowskiego” rankingu i faktu, że udostępnił go fan page Naziści byli źli, ale dobrze się ubierali. Jeszcze raz dzięki. Statystyki skoczyły w górę, ale nie ma szans żeby utrzymały się na tym poziomie i żeby przybyło wielu stałych czytelników. Ot, ciekawostka dnia.

Udział w konkursie blogowym zakończył się sromotną porażką. Nie zabiegałem specjalnie o głosy. Szkoda, bo wpływy z smsów trafiały na szczytny cel. Następnym razem się bardziej przyłożę. Będę musiał pilnować, żeby nie przekroczyć delikatnej granicy między informacją a spamem – kogoś to w ogóle dzisiaj obchodzi?

W marcu i kolejnych miesiącach będzie więcej wszystkiego na TZżaD. Pierwsze recenzje figurek (udało mi się ostatnio kupić dużo fajnych egzemplarzy), teksty na temat gier na Pegasusa (na pierwszy ogień pójdzie beat’em up Toxic Crusaders) i, jeśli się uda, recenzja pewnej konsoli! Co do komiksów to w kolejce czeka cała masa tytułów, m.in.: Terror Inc., Pre-Teen Dirty-Gene Kung-Fu Kangaroos, Guerilla Groundhog, Mildly Microwaved Pre-Buscent kung-Fu Gophers, Contractors. Niektóre z nich okazały się miłą niespodzianką, o wszystkim przeczytacie tu wcześniej czy później.

skeletonwarriors
Urwał się wątek Skeleton Warriors. Z bardzo prostej przyczyny. Serial jest u nas niedostępny (być może kiedyś sprowadzę sobie dvd z zagramanicy) a kopia w jakości 8 na 10 pikseli to mordęga dla oczu. Figurki mogę sobie pooglądać tylko w internecie. Wolę pisać o namacalnych rzeczach – zabawkach, które faktycznie posiadam czy filmach, których legalne kopie są dostępne za rozsądne pieniądze. Jak się okazuje, dobre chęci nie zawsze wystarczą. Kupiłem ostatnio dvd Komandosi z Podwórka (Barnyard Commandos) – płyty, choć w zafoliowanych pudełkach, nie działają. Firma Demel nie jest synonimem jakości. Komandosi muszą więc poczekać…

dark claw
Chciałbym wprowadzić weekendy tematyczne. Czyli trzy powiązane ze sobą posty pod rząd. Zacznę prawdopodobnie od Amalgam Comics czyli osobliwej mutacji Marvel i DC (powyżej Dark Claw – miks Wolverine’a i Batmana), potem przyjdzie czas na Defenders of Dynatron City. Zobaczymy, czy pomysł się sprawdzi. W Achtung! Werbung! będzie nieco więcej filmów w pojedynczych wpisach. Materiału nie brakuje, cały czas znajduję świetne reklamy. Takie, jak ta poniżej.


Nie ma to jak wyprodukować zabawkę na podstawie filmu dla dorosłych. I ta muzyka w tle. „Hsssss”

Szykuje się też kilka ciekawych wywiadów – krótkich w ramach TZżaD poleca oraz na tyle długich, że trzeba będzie je podzielić na części. Powoli dojrzewa we mnie myśl o zaproszeniu innych autorów i rozwinięciu idei TZżaD. Nie ukrywam, że strasznie podobają mi się strony typu Strange Kids Club. Na razie blog będzie istniał w tej formie jeszcze kilka miesięcy. Może w pierwszą rocznicę jego powstania pojawi się jakaś elektryzująca wiadomość? Zobaczymy 🙂

One response to “Rozkraczył mi się komputer = przedwczesne podsumowanie lutego.

  1. Cenie sobie to właśnie w blogach z wordpressa że przykładają się do tego co robią nie biorąc za to pieniędzy. Doceniam to że starasz się rozwijać swojego bloga i fakt jest taki że to widać. Twoje teksty są zawsze dobre i ciekawe. Dotykają świat komiksów i okołokomiksowego świata w dokładny sposób. Także oby tak dalej.Czekam na więcej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s