Ten miesiąc jest pierwszym, w którym…

szlam-fb-avatar1…udało mi się codziennie opublikować posta!
Trafiła się zaledwie jedna powtórka (recenzja komiksu Bighead) i jeden krótki, enigmatyczny wpis. O co w nim chodziło? Odpowiedź już jutro późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem. Zdradzę tylko, że zmiany będą duże i myślę, że tylko na lepsze.
Nie udało się przebić sumy wyświetleń z lutego, ale dzienna liczba osób odwiedzających bloga dopinguje do dalszej roboty. Będziemy stawiać na to, żeby można było tutaj poczytać rzeczowe teksty. To niekoniecznie popularne podejście w epoce skrótów i memów.

Napisałem „będziemy”? Ups 🙂

W ciągu nadchodzących tygodni/miesięcy będziecie mogli poczytać między innymi o kolejnych kreskówkach z Marvela, Dzielnym małym tosterze; grach na Pegasusa (ogrywane są między innymi Bomberman 2, Dragon Buster 2, Batman, Yume Penguin Monogatari, Wizards and Warriors, Challenger czy Mario Open Golf); figurkach (będzie pojazd, lepsze zdjęcia i nieco inne podejście do niektórych eksponatów!); wielu komiksach, o których nie przeczytacie po polsku nigdzie indziej; filmach (to jeden z efektów nadchodzącej rewolucji na blogu); muzyce (więcej metalu!). Będzie też konkurs z bardzo fajną nagrodą ufundowaną przez autora niniejszych słów.

A w ogóle, to Wesołych Świąt!

he-man santa 2

Idę jeść.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s