W otchłani Allegro #2: tym razem coś naprawdę dobrego!

penguin-commando
Znalazł i opisał: Łukasz Kowalczuk
Czasem w największej polskiej strefie mroku, wśród mrożących krew w żyłach produktów, trafi się coś wartego zakupu. Myślę, że warto pisać również i o takich rzeczach. Ostatnio pewien sprzedawca (ten sam, od którego kupiłem Trampa oraz Toxic Wastera) wystawił trochę fajnych figurek. Myślę, że warto dla odmiany naprawdę coś polecić. Klikajcie na zdjęcia, żeby wyświetlić konkretną aukcję. Powyżej Komando Pingwinów z Batman Returns. Genialne w swojej prostocie.

Potem wcale nie jest gorzej. Oto kilka przykładów.

Total Armor Rhino

totalarmorrhino
Tego gościa na pewno każdy kojarzy. Nosorożec to jeden z wielu przeciwników Spider-mana inspirowanych fauną. Producenci doszli do wniosku, że Aleksei nie jest wystarczającym gburem i wyposażyli go w dodatkowy pancerz oraz siekierę i młot.

The Shadow Ambush

shadow
Kenner zrobił figurkę niewidzialnego Cienia. Udana zasadzka murowana.

Lord Contaminous

lordcontaminous
Na Allegro trafiły trzy figurki z Zen Intergalactic Ninja (piękna nazwa), ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Ma wszystko, co powinna mieć zła zabawka z lat 90. i jeszcze trochę.

Dzielę się tymi informacjami, bo dostałem rekordowy rachunek za gaz i nie sądzę, żeby było mnie stać w tym miesiącu na takie ekstrawagancje. Na waszym miejscu bym się nie zastanawiał!

One response to “W otchłani Allegro #2: tym razem coś naprawdę dobrego!

  1. Olej gaz, kupuj figurki 🙂 Ja chyba oleję opony zimowe, żeby kupić nowe planszówy 🙂 Dodawałeś gdzieś zdjęcie całej kolekcji figurek? Ciekawa jestem jak je trzymasz, gdzie oraz jak prezentuje się cała kolekcja 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s