Achtung! Werbung! Hulk hands! Thing hands! Post Sugar Rice Krinkles! JAKQ Dengekitai!

Na początek coś głupiego. Tak, po prostu głupiego. Jeśli jakieś zabawki faktycznie mogłyby być powodem wypadku, to na myśl przychodzą mi produkty tego typu. Już widzę ten pogrom osiedlowych osiłków przy pomocy plastikowych rękawic Hulka albo „butów” w kształcie stóp Thinga. Wygrywa jednak strzelanie plastikowymi „płomieniami” wyglądającymi jak gówno na patyku.Ta reklama płatków została określona mianem „ekstremalnie strasznej”. Klowny potrafią dodać nutę niepokoju do wszystkiego… Ciekawe, czy ktoś bał się ich w czasach, kiedy film został wyprodukowany?

Nie znam się kompletnie na japońszczyźnie, dlatego takie filmiki jak poniższy są dla mnie zawsze miłą niespodzianką. As, Walet, Dama i Król to drużyna znana jako JAKQ – bohaterowie serialu z gatunku Super Sentai (Power Rangers bazuje na jednej z japońskich produkcji tego typu).

Robi wrażenie, prawda? A to lata 70.! Chyba nic się nie stanie, jeśli obejrzymy fragment serialu… Szalona walka, piękna choreografia. Będzie trzeba wrócić do tematu Super Sentai.

2 responses to “Achtung! Werbung! Hulk hands! Thing hands! Post Sugar Rice Krinkles! JAKQ Dengekitai!

  1. zabawki JAKQ wyglądają genialnie! reklama też niczego sobie:P Co do łap hulka to jeszcze można te cuda zaobserwować w niektórych sklepach z zabawkami.

  2. Tak, potem się dziecko napatrzy na taką reklamę i będzie rękami Hulka próbowało rozbijać lecące w jego stronę z drugiego piętra kamienie…no co? Widziałem to mamo w reklamie 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s