Szlamiaste atrakcje na Bałtyckim Festiwalu Komiksu!

01
Wczoraj opublikowano program Bałtyckiego Festiwalu. Można się z nim zapoznać TUTAJ. Zapraszamy do wzięcia udziału we wszystkich atrakcjach i zwracamy uwagę na te najbardziej związane ze Szlamem (obie po południu, w sobotę 29 czerwca).

header-wydarzenie-tmnt
14:00-15:00 | Krewni i znajomi Żółwi Ninja – antropomorficzne zwierzaki w amerykańskim komiksie lat 80. (Łukasz Kowalczuk)
Amerykański komiks w 1986 roku to nie tylko Strażnicy, Powrót Mrocznego Rycerza czy Maus. To również sukces Wojowniczych Żółwi Ninja, w efekcie którego niezależne wydawnictwa nabrały wiatru w żagle i usiłowały powtórzyć wyczyn Kevina Eastmana oraz Petera Lairda. Dorastające Radioaktywne Chomiki z Czarnymi Pasami! Naiwne Międzywymiarowe Komando Koali! Łagodnie Podgrzane Niedojrzałe Płciowo Kung-Fu Susły! To jedynie wierzchołek góry lodowej. Zapraszam do zakątka komiksowego świata rzadko odwiedzanego przez polskich czytelników. Czy słusznie?

Zapraszamy serdecznie, będzie można zobaczyć legendarne komiksy 3-D, wśród uczestników rozlosowana zostanie nagroda!
Kompletna mini-seria Brute Force, klasyka złego komiksu.
Dla zapisywaczy na FB

16:00-17:00 | Figurki po polsku: G.I.Joe. Premiera filmu autorstwa Polish Figure Collectors
Trzecia część Figurek po polsku przybliża widzom markę G.I.Joe: figurki, animacje oraz komiksy. Autorzy, duet Polish Figure Collectors, poprzez swoje produkcje przybliżyli już widzom rodowód Żółwi Ninja oraz He-mana. Nadal mało jest w Polsce materiałów promujących tą dziedzinę kolekcjonerstwa. Figurki po polsku przełamują tę regułę i są doskonałym wprowadzeniem do temu – kompletnym i przygotowanym przez ekspertów.

Dla zapisywaczy na FB

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s