Szlam.news: Festiwal Kocham Dziwne Kino, Axe Cop, VulGORE, Szlam zaprasza do współpracy!

Zebrał Łukasz Kowalczuk.
Mamy chwilowe przestoje spowodowane realizacją bardzo ważnych projektów. Ale to nie oznacza, że nic się nie dzieje. Oto garść wiadomości, które musicie sprawdzić.

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino już za dwa tygodnie!
Jeśli komuś wydaje się, że fajne wydarzenia mają miejsce tylko w dużych miastach, to druga edycja Festiwalu Kocham Dziwne Kino wyprowadzi go z błędu. Impreza odbędzie się w dniach 9-10 sierpnia w Pabianicach (to malownicze miasteczko w województwie łódzkim, położone między Eternią a Wymiarem X). Stronę Kocham Dziwne Kino polecałem już dawno temu, fejsbuk imprezy jest TUTAJ. Poniżej piękny plakat.

kdzkplakat

Premierowy odcinek Axe Copa już w sieci!
Czekałem na to. Animation Domination High-Def udostępniło pierwszy epizod przygód Siekierowego Gliniarza POD TYM ADRESEM.
Jak wam się podoba?
axe-cop-president

VulGORE gotowy!
Przegapiłem totalnie ważną wiadomość. Niestrudzony Kamil Boettcher poinformował na swoim blogu, że zakończył prace nad VulGOREM.
„Fak…trochę mi to zajęło. Kiedyś ta wesoła robota szła mi szybciej. Chyba się starzeję lub bardziej przykładam do bazgrania;). Sądzę, że to z powodu koloru, gdyż to mój pierwszy grubszy komiks w full kolorze. Przy samym kolorowaniu siedziałem dłużej niż przy rysowaniu całego kolejnego odcinka The Zombie Ninja. VulGore zawiera 55 stron komiksu + 5 (!) okładek. Nie potrafiłem wybrać jednej najlepszej, więc postanowiłem pozwolić czytelnikowi wybrać swoją ulubioną ;)”
VULGOREpromopageCOVER01

Szlam.net szuka minionów… to znaczy zaprasza do współpracy.
W związku z planowaną na wrzesień rozbudową strony poszukiwane są osoby piszące na szlamowe tematy.
Dotychczas to ja odzywałem się do osób, które moim zdaniem się nadawały. Teraz spróbuję w inny sposób. Uważasz, że możesz wnieść coś ciekawego i pomóc? Pisz na lk[at]tzzad.pl, zaznaczam od razu – nie gwarantuję nic poza swoją wdzięcznością, pomocą merytoryczną i promocją. Kiedy Szlam.net zacznie przynosić jakiekolwiek zyski (tu demoniczny śmiech przechodzący w płacz, potem w skowyt) – członkowie zespołu dowiedzą się o tym pierwsi. Nadsyłane teksty są redagowane, jeśli źle znosisz krytykę, to szkoda naszego czasu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s