Szlam.news: Golden Five, Gala DDW 8, Franko 2, Uncle Grandpa, TM-Semic.

Serwis wyjątkowo w niedzielę, choć zastanawiam się czy nie powinno tak pozostać. Jak zapewne zauważyliście, częstotliwość postów ostatnio nieco spadła. O powodach w ostatniej z wiadomości.

Golden Five!
Inicjatorzy Muzeum Gier Wideo zapowiedzieli imprezę, która ma pomóc w promocji i realizacji ich projektu. Już wkrótce zostanie podanych więcej szczegółów, lada chwila MGW wystartuje w serwisie wspieram.to. Jedno jest pewne – trudno byłoby znaleźć lepszą nazwę dla takiego wydarzenia. Będziemy informować na bieżąco, patronat zobowiązuje 🙂
gflogo

Gala Do or Die Wrestling 8!
„DDW powraca do akcji po ponad rocznej przerwie 17 sierpnia 2013 roku do Klubu Pod Palmą w Rzeszowie z okazji gali „DDW 8”. Wszystkie gwiazdy Do or Die Wrestling pojawią się na żywo z okazji wielkiego powrotu federacji, będą to m.in.: Jędruś Bułecka, Kamil Aleksander, Don Roid, Pan Pawłowski, Klarys, a także nowe twarze.
W karcie gali pojawi się siedem walk, w tym 10-osobowe Battle Royal, debiut wielce kontrowersyjnego zawodnika, który każe się nazywać Pięknym Kawalerem, oraz, po raz pierwszy w Polsce, walka kobiet pomiędzy „misiaczkiem” Pana Pawłowskiego, Biancą, a prowadzącą DDW Unchained, Aurorą. Więcej walk zostanie ogłoszonych niedługo.”
[źródło: Oficjalna strona]

Czy ktoś podejmie wyzwanie Dona Roida?

Już jutro rozpoczyna się intensywny kurs letni DDW. Teraz już pewnie nie zdążycie, ale informacje można sprawdzić TUTAJ.

Franko 2: Revenge is Back!
Kiedy trafiłem na informację o planowanym powrocie Franko, gęba mi się nie przestała uśmiechać przez kilka minut.
Oto kolejny po MGW projekt growy, który nawiązuje do przeszłości i którego autorzy będą szukali wsparcia na wspieram.to (już niedługo, więc bądźcie czujni).

franko2

Oto, czego możemy się dowiedzieć od jednego z twórców, Tomasza Tomaszka:

Uncle Grandpa!
Wiadomość ma już kilka dni – z okazji San Diego Comic Con pojawiła się zapowiedź serialu Uncle Grandpa! Póki co, można sprawdzić dwa, wcześniej wyprodukowane, epizody. Polecam z całego serca, szczególnie marudom uważającym, że Cartoon Network „skończyło się kiedyś tam blablabla”.

TM-SEMIC. Największe komiksowe wydawnictwo lat dziewięćdziesiątych w Polsce.
Miło mi poinformować, że książka o TM-Semic jest na etapie redakcji. To oczywiście nie koniec pracy, ale jest bliżej niż dalej. Głównie z powodu pracy nad książką dochodziło do przerw w dostawie Szlamu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s