Krótko. Szlam.net poleca: Dipol (R.I.P.?)

okladka1Grałem sobie wczoraj w Duck Tales 2 (żaden tam rimejk, takie prawdziwe Duck Tales), przypomniałem sobie o tym, że miałem napisać o pewnym ciekawym projekcie dotyczącym komiksów ze świata Disneya.
To pierwszy polski zin tego typu: „Zajmujemy się klasyką gatunku i zachęcamy do odnajdywania nieznanych głębii i aspektów historyjek (które być może w przeszłości pomogły i Tobie, drogi Czytelniku, zdobyć umiejętność czytania), przedstawiamy zadziwiające ciekawostki pokazujące wpływ jakie komiksy disneyowskie mogły wywrzeć na nasze otoczenie. A przy okazji, staramy się zmienić pogląd na medium komiksowe, do którego najlepszym wstępem są właśnie komiksy Disneya.”

Próbowałem skontaktować się z autorami, bez skutku. Mam nadzieję, że jeszcze powrócą z kolejną odsłoną zina. Sprawdźcie koniecznie poniższe adresy, wszystko dostępne jest za darmo!
Dipol strona internetowa
Facebook
Numer 0
Numer 1

3 responses to “Krótko. Szlam.net poleca: Dipol (R.I.P.?)

  1. Brawo, świetny blog, szczególnie dla trzydziestoparolatków. 😉
    DiPol niestety umarł już dość dawno temu, a rzeczywiście, ogromna szkoda – przedstawiał niezwykłe, ba! wręcz nieprawdopodobne ciekawostki z niby dziecięcego świata Disneya.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s