Szlam.news: TM-Semic, SmallPress.pl Prezentuje, Szlamu Król, MFKiG.

Autor: Łukasz Kowalczuk
W ostatnim tygodniu panowała tutaj cisza jak makiem zasiał. Mimo sporego zapasu tekstów (nie wiem jak się odwdzięczę autorom), trzeba było odpuścić na kilka dni. Dziś poznacie powody przestoju.

Premiera książki o TM-Semic!
Zacznę od rzeczy, dzięki której nie przespałem kilku nocy. Wreszcie jest! Książkę TM-Semic. Największe komiksowe wydawnictwo lat dziewięćdziesiątych w Polsce można już zamawiać w księgarni Picturebook.pl – warto tym bardziej, że cena jest promocyjna. Na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi odbędzie się spotkanie na temat tej publikacji, a poza moją nieskromną osobą weźmie w nim udział Marcin Rustecki. Niedziela, 11:15.
Wydawcą jest Centrala.

tmsemic

SmallPress.pl Prezentuje!
W miniony piątek na portalu Wspieram Kulturę ruszyła zbiórka środków na drukowaną wersję webkomiksów, do których piszę scenariusze. Rotmistrz Polonia (rys. Łukasz Godlewski), Ultra Minion (rys. Maciej Czapiewski) oraz Valiant Skateboarding French Bulldogs (rys. Michał Rydlichowski) trafią na papier, jeśli uda nam się zebrać pewną kwotę. Pomożecie?
Wszystkie szczegóły TUTAJ.
Razem z Łukaszem Godlewskim będziemy o tym opowiadać na MFKiG. Niedziela, 14:45.

spp

Szlamu Król!
Dziś odebrałem z druku minikomiks, którego tematyka jest bardzo szlamista. Wygląda naprawdę dobrze, polecam X-Point w Gdyni.
Szczegóły na temat projektu realizowanego wspólnie z zespołem Tester Gier TUTAJ. Niedługo przeczytacie i usłyszycie więcej na ten temat.
W środę z kolei odbieram piąty numer Nienawidzę Ludzi. To ostatnia część, na dłuższy czas.

szlamukrol
Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi!
No cóż, to taka impreza, że informowanie o niej tutaj nie ma większego sensu (bo przecież wszyscy wiedzą). Tym razem sytuacja jest nieco inna. Na terenie Atlas Areny pojawi się bowiem stoisko SmallPress.pl / Szlam.net (SzlamPress?). Będzie u nas można kupić rzeczy, o których napisałem powyżej i coś jeszcze, na przykład DVD z filmem Battle City! Co jeszcze? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wpadajcie też pograć na pewnej starej dobrej konsoli 😉

Program całego MFKiG na stronie festiwalu. Zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów!

fb_pp_head2

3 responses to “Szlam.news: TM-Semic, SmallPress.pl Prezentuje, Szlamu Król, MFKiG.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s