Szlamowe plany na 2014 rok.

Autor: Łukasz Kowalczuk
Czytajcie uważnie, bo nie będę powtarzać.

dr_evil
2013
Nie będę was zanudzał osobnym podsumowaniem minionego roku. Każdy może sobie zobaczyć, ile było wpisów, o czym itd. Hitem okazał się Top 13 Dziadowskich Kartridży Oskara Jacha. Słupki poszybowały w górę, a potem… wszystko wróciło do normy. Nie oszukujmy się – statystyczny użytkownik wykopów czy innych joemonsterów raczej nie będzie tu wracał. Czytania dużo i w ogóle…

Końcówka starego i początek nowego roku upłynęły na Szlamie w ciszy. A to wypalił fanpejdż Nienawidzę Ludzi (4000 tysiące polubień w miesiąc!), a to przygotowywanie zerowego numeru Vreckless Vrestlers, a to Złote Kurczaki. Do tego problemy z pracą, odkładanie naprawdę ważnych rzeczy na później itp.

Wrocław, prelekcja "Independent Toys" | foto: Daniel Hilbrecht

Wrocław, prelekcja „Independent Toys” | foto: Daniel Hilbrecht

Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy pisali, piszą i napiszą coś na łamach Szlamu! Oj, nie chciałoby mi się tego ciągnąć samemu…
Myślę, że bez krępacji możemy brać udział w konkursie na Bloga Roku 2013. Nie omieszkam o nim przypomnieć.

2014
Będziemy kontynuować pomysł dni/weekendów tematycznych. W kolejce czeka dzień (weekend?) z VHS Hell – przygotowany jest już wywiad z capo di tutti capi projektu, czyli Krystianem Kujdą – nie będzie to rzecz jasna jedyna atrakcja! Wszystkie pozostałe cykle, a więc Achtung! Werbung!, Dawaj pilota, Kadr dnia, memy czy Top 13 będą powracać z różną częstotliwością.

Deadly Prey już w lutym w ramach VHS Hell!

Deadly Prey już w lutym w ramach VHS Hell!


Będzie się też nieco więcej działo na fejsbuku. Pamiętajcie więc, żeby polubić nasz fanpejdż. Wszystko, co pojawi się tutaj, będzie linkowane. Nie wszystko, co pojawi się tam, będziemy wrzucać tu. Proste? Niestety wciąż nie udaje się zmienić nazwy fejsbukowej odsłony Szlamu. Próbowałem już kilku metod – jeśli macie jakiś pomysł, albo telefon do Zuckerberga, to dajcie znać.

Telewizja
Jeśli chodzi o Szlam.TV, to dzięki ogromnemu zaangażowaniu Oskara „Turtles Kolektora” jest pokaźny zapas Gram w Szlam i od poniedziałku wracamy do cyklicznych emisji. Pierwsze próby realizacji recenzji figurek (moje) zakończyły się tak sobie. Słaba jakość obrazu, dźwięku… wrócimy do tematu, ale musicie się uzbroić w cierpliwość.

Będzie nas więcej i więcej…
Pomoc w tworzeniu Szlamu zadeklarowało kilka nowych osób. Zaprawionych w bojach zawodników, co cieszy tym bardziej. Jeszcze w styczniu przeczytacie tekst Dominika Kunata o marvelowskich dzieciach diabła, a w pierwszą sobotę lutego zadebiutuje u nas Wojciech Nelec znany tu i ówdzie jako „Kelen” – możemy się więc spodziewać więcej Cartoon Network.

Szlam.net promuje satanizm w najfajniejszej postaci!

Szlam.net promuje satanizm w najfajniejszej postaci!


Co jeszcze? Recenzja kreskówki Droids, czyli kontynuacja wątku rozpoczętego recenzją Ewoks. Coś więcej na temat kontynuacji Ksionza (jak tylko przygotuję porządne pytania) – będziemy wspierać dobre rzeczy, ale do tego na pewno będzie potrzebna większa siła rażenia. Być może ktoś zechce promować Szlam.net, ale na to specjalnie nie liczę. Przydałby się też jakiś konkurs, tu jednak sprawa jest prosta – aktualnie nie ma na to środków, a mi przestało się uśmiechać rozdawania swoich rzeczy. W drodze kolejne recenzje filmów, komiksów, kreskówek, o których nie przeczytacie nigdzie indziej… Kolejka rzeczy do opisania jest OGROMNA.

Nie zabraknie relacji z imprez – na pewno będziemy na Pyrkonie. Prawie na pewno na Bydgoskiej Sobocie z Komiksem i Komiksowej Warszawie.

Podsumowując – bez rewolucji, ale konsekwentnie.
Trzymajcie za nas kciuki!
Łukasz

4 responses to “Szlamowe plany na 2014 rok.

  1. A zmienialiście już kiedyś? Bo jednorazowa zmiana nie nastręcza żadnych problemów. Ewentualnie kontakt z pomocą techniczną fb czy kogo oni tam mają.
    Chociaż ponoć można to obejść, istnieją jakieś kompióterowo-informatyczne metody, zostały wspomniane przez kogoś w komentarzu pod jakimś tekstem o tej ostatniej aferze z farmami lajków.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s