VHS Hell. 27 lutego. Gdynia.

75vhshell-plakat-przyciety
Fejsbuk: https://www.facebook.com/events/654306757962365/

27 lutego ekipa legendarnego VHS HELL zaprasza wszystkich trójmiejskich fanów kina klasy B do gdyńskiego Klubu Filmowego na specjalny pokaz double feature!

Ten wieczór będzie dla nas wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze po raz kolejny wyświetlimy hit naszych pokazów – ociekający kultem „Żywy cel”. Po drugie – to prawdopodobnie jedna z niewielu okazji zobaczenia na dużym ekranie drugiej części filmu Davida Priora, nakręconego w zeszłym roku „Deadliest Prey”!

W programie:

Deadly Prey (aka Żywy cel), reż. David Prior, USA, 1987, 88 min.

Film, od którego wszytko się zaczęło. Esencja pokazów VHS HELL i kina akcji lat 80. Ted Prior, brat reżysera, wciela się w weterana wojny wietnamskiej, stającego ponownie oko w oko z upiorami przeszłości. Porwany przez najemników musi walczyć o przetrwanie i dokonać krwawej zemsty na prześladowcach swojej rodziny. Przygotujcie się na falę bezsensownej przemocy, kultowe dialogi i nieprawdopodobne sceny akcji.

Deadliest Prey, reż. David Prior, USA, 2013, 80 min.

Zaciekli wrogowie wracają po niemal 30 latach, aby wyrównać rachunki! Zgorzkniały pułkownik Hogan wychodzi z więzienia po wieloletniej odsiadce. Pragnie tylko jednego – zemścić się na Mike’u Dantonie. Rozpoczyna się polowanie, w którym myśliwy zamienia się w zwierzynę. „Deadliest Prey” to oficjalny sequel przeboju z 1987 roku, w którym wystąpili znani z części pierwszej aktorzy – Ted Prior, David Campbell i Fritz Matthews. Film został wyprodukowany przez Polaka, Fabio Soldaniego, prawdopodobnie największego fana „Deadly Prey” na świecie.

WSTĘP WOLNY!

Przypominamy, że w Klubie Filmowym w dalszym ciągu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s