Zamiast recenzji…

Autor: Łukasz Kowalczuk
W tym miejscu miała się ukazać recenzja rewelacyjnego Incredible Change-Bots. Napisałem już, że komiks jest rewelacyjny, więc wiecie co z tym zrobić.

A czemu jej nie ma? Ano temu, że kończę na czas nieokreślony z prowadzeniem oraz aktualizowaniem Szlamu. Bardzo długi czas nieokreślony.

Szlam, poza masą frajdy i satysfakcji, kosztował bardzo dużo czasu. Wymyśliłem sobie, że nie będzie to kolejny blog z wpisami od wielkiego dzwonu, tylko aktualizowana na bieżąco strona. Tak też się stało na jakiś czas, głównie dzięki zaproszonym do współpracy autorom. Czy muszę dodawać, że wszyscy robiliśmy to „dla sprawy”?

W momencie, kiedy łapię się na tym, że od dwóch miesięcy nie mogę wysłać pytań do wywiadów albo od kwartału nie napisałem nic o rzeczach, nad którymi Szlam ma „patronat”… to stwierdzam, że takie coś nie ma sensu. Nie chcę ogłaszać kolejnej przerwy na dwa tygodnie, a potem nadrabiać zaległości.

Sytuacja nie wynika z lenistwa. Mam teraz na głowie mnóstwo pracy i coraz więcej projektów komiksowych. W tym takich, za które dostaję pieniądze. Nie da rady robić tego wszystkiego na odpowiednim poziomie i trzeba dokonywać wyborów. Na pewno usłyszycie niedługo o kolejnym zeszycie Vreckless Vrestlers, Konkwerorze czy o… nie, wszystkiego nie będę zdradzał. Nie rezygnuję też kompletnie z pisania czy opowiadania o fajnych rzeczach. Będzie mnie można czasem spotkać na jakichś konwentach szumnie zwanych festiwalami komiksu.

Część osób, które pisały na potrzeby Szlamu prowadzi swoje blogi i pisze na inne strony, więc czytajcie ich teksty. Sprawdzajcie na bieżąco i wspierajcie wszystkie projekty, do których linki widzicie na Szlam.net! Strona będzie nadal w tym samym miejscu.

Szlam.net wyróżnia się w „geekowskim” polskim internecie, ale chyba jeszcze za wcześnie na treściwą i charakterną stronę tego typu – statystyki są nieubłagane.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania choćby cząstki strony. Pisali, odpowiadali na pytania, krytykowali. No i, rzecz jasna, odwiedzali nas regularnie.

Także tego, jesteśmy zwycięzcami!

rocky2

I chuj.

One response to “Zamiast recenzji…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s