Redakcja

nosferatuŁukasz Kowalczuk
Sprawca zamieszania, a nawet redaktor naczelny. Odpowiedzialny również za mini-wydawnictwo komiksowe SmallPress.pl i kilka innych projektów, do których pewnie możecie znaleźć gdzieś tutaj linki. Z wykształcenia nauczyciel, z zawodu grafik, z zamiłowania komiksiarz. Szczęśliwy mąż. Prawa jazdy brak.
Kontakt: lk [at] tzzad.pl

avatar1Grzegorz Kłos
Redaktor w jednym z największych polskich portali internetowych. Na co dzień pisze o cyckach, cellulicie i „dramatach gwiazd”.
Po godzinach ogląda filmy z facetami w gumowych kostiumach, nałogowo zbiera DVD i udziela się przy pokazach VHS HELL. Czasem możecie go usłyszeć, jak bełkocze do mikrofonu.
Kontakt: humanoidfromthedeep [at] gmail.com

avatarOskar Jach
Kofeina, nikotyna, filmy porno.
Święta trójca Wujka Zło, jak go często nazywają.
Urodzony w latach osiemdziesiątych kolekcjoner DVD/VHS, miłośnik retro, książek Pratchetta i gulaszu.Niezbyt groźny psychopata z sąsiedztwa. Projekty, w których macza palce: Turtles Kolektor, Polish Figure Collectors.
Kontakt: turtles_kolektor [at] o2.pl

whagMichał Felcenloben
Jako dzieciak bawił się w Mad Maxa.
W Contrze zawsze wybierał Arnolda.
Lubi zombiaki, animatroniczne, gumowe potwory, sztuczną krew i szeroko pojęty popkulturowy szlam.
Blog Michała, czyli Kultura raczej niewysoka
Kontakt:
pan.woland [at] gmail.com

avatarMateusz „gramodrana” Skrzypczak
Grafik i projektant reklamowy.
Fanatyk retro gier i chiptunes.
W życiu kieruję się zasadą
„graj i pozwól grać innym”.
Stąd pomysł na bloga o grach,
czyli GRAM OD RANA.
Kontakt:
skrzypczak.design [at] gmail.com

marcin_zimakowskiMarcin Zimakowski
Informacje ogólne: miłośnik herbaty i żelków haribo, przystojny szatyn. Założyciel Stowarzyszenia Miłośników Kultury Amerykańskiej Lat 80. Zaliczony Wężyk i Tetris na wszystkich poziomach. Spowodowanie nazwiskiem globalnego ochłodzenia; nauczył Chucka Norrisa półobrotu. Piękny uśmiech, sam zmywa i świetnie prasuje. American Golden 80s | Kontakt:
m.zimakowski [at] gmail.com

jakub-m-avatarJakub Milszewski
Na co dzień redaktor naczelny, zarabia na życie opowiadaniem historii na lotniskach. Po godzinach czyta historie. Robi dużo, ale mało kończy. Jak dorośnie zostanie korespondentem wojennym albo gwiazdą rocka. Jeśli będzie trzeba to nawet nauczy się pływać. Podobno mama czytała mu do snu polskie przedruki „Supermana” zamiast bajek.
Kontakt: j.milszewski [at] gmail.com

avatTomasz Wojtasik
Z zawodu bogaty Żyd i niedoszły prawnik. Prywatnie marnuje czas na oglądanie kreskówek, horrorów klasy Z i science-fiction klasy Y, zamiast myśleć o aplikacji, której i tak nie zrobi.
Siedziba: Jedna z łódzkich kamienic

Kontakt:
sierscioklates [at] gmail.com

dominik-kunat-avDominik „bullet” Kunat
Z zamiłowania literaturoznawca i miłośnik grozy wszelakiej. Obecnie pracuje na półetatu jako pomocnik szalonego profesora. W czasie wolnych nocy dużo czyta i pisze. Lubi wszystko co stare i klasyczne w komiksie i literaturze. Udziela się na stronie komiksynaekranie i w serwisie BatCave. Jak każdy ekscentryczny potwór ma słabość do płci pięknej.
Kontakt: monolit66 [at] interia.pl

nelecavWojciech „kelen” Nelec
Filmy, gry, kreskówki i przede wszystkim komiksy, niezależnie od kraju pochodzenia, to jego największe pasje odkąd tylko się z nimi zetknął. Od 2004 wspomaga serwis BatCave, aktualnie jest jednym z głównych redaktorów. Stara się z całych sił promować w Polsce postać Batmana oraz komiks ogółem. W wolnym czasie gra na gitarze elektrycznej, i narzeka na brak pieniędzy.
Kontakt: nelec1 [at] o2.pl

giedrys-avatarKamil Ryszard Giedryś
Przybysz z dzikiej Północy, wychowany na Edwardzie Nożycorękim i komiksach z Brutalnym (czytaj Punisherem). Wielbiciel twórczości Philipa K. Dicka, Wesa Andersona i Josha Homme. Obecnie obserwuje upadek „cywilizacji białego człowieka”.

Kontakt: kamilgiedrys [at] op.pl

print-avatarPaweł Printmańczyk
Za dnia Meksykanin w Wielkiej Polskiej Korporacji.
Koordynuje informacje o damskich piersiach, bije pięściami w klatę, podnosi ciężary i je czerwone mięso. Po godzinach gotuje, rysuje, ogląda filmy i czyta komiksy.
Entuzjasta relaksu.

Kontakt: paulprintman [at] gmail.com

jan-kowalski-avatarJan Kowalski
Dużo czytam Prachett, Pilipiuk, Gra o Tron. Ulubione filmy Avatar, Pulp Fiction.
Słucham Metallica i Avenged Sevenfold.
Kibicuje Kamilowi Stochowi i Justynie Kowalczyk.
Uwielbiam komiksy Marvel i DC, najbardziej zaś Cyivil War.
Ulubiony klub FC Barcelona i Borussia Dortmund.
Kontakt tylko przez redakcję.

michal-misztalMichał Misztal
Do tej pory jego teksty publikowano w 1 zine, Deus ex Machina, Doza, Kofeina, Kwartalnik oraz Wyspa. Recenzuje komiksy na blogu Komiksofilia, od czasu do czasu w innych miejscach. Wydaje Ścierwo, kserowany zin literacki – jak dotąd ukazały się 2 numery. Od 13 sierpnia 2012 zajmuje się komiksowym dziennikiem Donikąd.
Blog Michała | Kontakt:
michalmisztal1986 [at] gmail.com