28. Jeszcze trochę o dinozaurach… do wynajęcia.

Zostajemy w temacie bojowych prehistorycznych stworzeń. W serii Toma Masona pt. Dinosaurs for Hire to humorystyczna opowieść o najemnikach. Triceratops Lorenzo uwielbia hawajskie koszule, Archie przypomina Terminatora a Reese jest fanem ciężkiej broni. TUTAJ można zobaczyć próbkę możliwości Toma Masona…
Nie ukazała się jak dotąd żadna nowa edycja komiksu w postaci większego wydania zbiorczego (ostatni trade paperback to 1990 rok), ale wszystkie numery są tanie i łatwo dostępne na zagranicznych aukcjach (tylko skąd brać na to wszystko pieniądze?). Najpierw rzecz była wydawana przez Eternity Comics (9 zeszytów). Ich tytuły wykupiło Malibu i zdążyło wypuścić 12 numerów, po czym firma również padła i została wchłonięta przez Marvel. Dalsze losy dinozaurów nie są znane. Być może komiks był po prostu słaby i nikt nie był zainteresowany kontynuacją.

Na ten tytuł natrafiłem przeglądając gry na Segę Genesis / Mega Drive. Poniżej video-recenzja produkcji z 1993 roku:


Sam dotarłem do poziomu drugiego, gdzie pojawiają się gigantyczne mrówki (karaluchy?) i jacyś goście na deskorolkach (w pierwszym etapie byli ninja). Gra jest toporna jak diabli i nie dziwię się, że o niej nie słyszałem. Może do niej wrócę, jeśli wraz z każdym następnym levelem przeciwnicy są coraz dziwniejsi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s