Allegro. Zajrzyjmy ludziom w carty.

Oto temat rzeka. Etykiety pirackich kartridży z grami na Pegasusa. Jest tego tyle, że trzeba będzie pokusić się o jakiś ranking. Dziś kilka przykładów takiej radosnej twórczości. Stali bywalcy największego polskiego serwisu aukcyjnego na pewno poznają zdjęcia – większość pokazanych gier jest na Allegro „od zawsze”. Czytelnicy, którzy nie zapuszczają się w te rejony internetu, może zmienią zdanie. Nie retuszowałem fotek w żaden sposób – PODZIWIAJCIE!

Na początek coś mocnego. Mój ulubiony egzemplarz. Taka gra na 8bitowe Nintendo nie powstała, ale grafika na naklejce rekompensuje brak trzeciej odsłony przygód Animków.

3087329625

Klasyczny przypadek. Co innego na etykiecie, co innego w tytule a co innego na samym kartridżu (nie wiem co dokładnie, zgubiłem informację). Logo Golden Card gwarantem dobrej zabawy.

3058340204
Oto popularny bazarowy kartridż. Zastanawiam się jakim cudem ktoś wrzucił Maskę na etykietę gry fantasy?

3065655227
Bo wiecie, Kick Master wygląda tak:

The Tunisher czyli Prank Mastle w akcji. Będzie trzeba wreszcie sprawdzić.

3067070385
Pozostajemy w klimacie „zabij potem pytaj”. Revolution Hero czyli gra o wyzwoleniu Kuby. Może platformówka z Adolfem nie wyszła Japończykom, więc wzięli się za innych „kontrowersyjnych przywódców”? Mniejsza z tym. Spójrzcie na to małe dzieło sztuki. Ratatatata!

3070910391
Superman. Czy ktoś mi napisze, co to za postaci na etykiecie?

3070974181
Krewny Tunishera. Nazywają go Punesher. Gdzie jest Polverine albo Wulk?

3073339318
Wulk jest tutaj. Wyobraźmy sobie, że są ludzie nabierający się na te grafiki. Pan Kowalski kupuje grę i spodziewa się epickiej walki z udziałem super mocy.

3076733011
A dostaje to.

Mad Max vs. Nascar.

3078553115
Literówka może się zdarzyć każdemu, nawet takim tuzom jak Golden Card.

3079093720
To jest wierzchołek góry lodowej. Co ja piszę, to zaledwie płatek śniegu z samego czubka największego ziemskiego szczytu. Zachęcam do przesyłania tego typu znalezisk, trzeba szykować kolejne TOP 13…

8 responses to “Allegro. Zajrzyjmy ludziom w carty.

  1. The Tunisher – Wow. Może to gra, w której sterujemy wielkim, tłustym tuńczykiem, który ma zamontowane na ramionach działa plazmowe. Jego zadaniem jest ocalić świat przed złowrogimi oddziałami Makrel Kamikaze…:D

  2. wszystkie znam z allegro, sam bym dorzucił jeszcze zdjęcie kilku cartów, które ośmieszają się swoim labelem (szczególne labele posiadają zawsze Chip and Dale !) niestety nie są z allegro i nie pasowałby do tematu 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s