FANartPL: Kamil Boettcher.

O Kamilu wspominałem już kilka razy, nie tylko na łamach Szlamu. TUTAJ, TU i W TYM MIEJSCU. Jeśli chcecie się lepiej zapoznać z jego dokonaniami, to lepiej zarezerwujcie sobie czas. Człek to niezwykle pracowity i dorobek ma już niczego sobie.
Kilka podstawowych adresów poniżej. Już niedługo wywiad z bohaterem dzisiejszego FANartPL.
Lupus ArtZzZ | FACEBOOK | kontakt: kboettcher [at] wp.pl

Cal McDonald oraz Mo’Lock czyli główni bohaterowie komiksu Criminal Macabre. Lubię rzeczy które pisze Steve Niles. Uważam, że seria Criminal Macabre jest jedną z najfajniejszych, które tworzy ten autor. Podoba mi się łączenie horroru z komedią i czarnym humorem.
01CalMCdonald

Nie jestem fanem superbohaterów. Jednak jeżeli miałbym wybrać jednego „ulubionego” to na pewno byłby to Batman. Szczególnie, gdy rysował go Kelley Jones!
02BatmanB
02Btaman
Kocham Obcego już czternaście lat. To mój ulubiony świat, do którego najczęściej uciekam.
03Alien
Komiksy z zombiakami wymiatają. Ostatnio ogromne wrażenie zrobił na mnie komiks The Zombies that Ate the World. No i uwielbiam rysunki Guya Davisa. Przy fanarcie ewidentnie inspirowałem się stylem tego artysty. Taki Tribute.
05Zombki
ROBOTIX czyli bajka mojego dzieciństwa. Kurde jak ja się jarałem tymi robotami! Najbardziej podobał mi się robot o nazwie Bront (?), ale postanowiłem narysować Argusa. Pamiętacie jak krzyczał „NOOO!” gdy się dowiedział, że stał się robotem? To było piękne.
06ROBOTIX
Psylocke – moja ulubiona mutantka. Ciekawe dlaczego…
07Psylocke
Ash Williams, czyli główny bohater trylogii „Evil Dead”. Ash RulZzZ. Prawdziwy kozak z piłą mechaniczną zamiast dłoni. I pomyśleć, że na samym początku swojej podróży był taki niewinny i niemrawy.
08ASH
H.P. Lovecraft. Jedna z największych inspiracji.
09HPL

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s