Achtung! Werbung! Toxic Crusaders! Kid ‚n Play! Cheerios! Encino Man!

Autor: Łukasz Kowalczuk
Achtung wyjątkowo w niedzielę, bo jutro pojawi się wreszcie obiecany wywiad z Donem Roidem. We wczorajszej recenzji Defenders of Dynatron City wspominałem o fajnych reklamach. Oto kilka z nich.
Toxic Crusaders NIGDY nie za wiele! Świetny rysunek, rewelacyjne hasło. Rzecz na poziomie. Trzeba będzie wreszcie skompletować resztę zeszytów…
2-92

Kid ‚n Play to komediowo-hip-hopowy duet, który lata świetności przeżywał na przełomie lat 80. i 90. Musieli być bardzo popularni, skoro kopnął ich zaszczyt w postaci komiksowej serii. Ukazało się dziewięć numerów.

3-92
Serowy rap z czeluści Mtv prezentował się tak.

Przygody Jabłka i Cynamana to jedyna rzecz w dzisiejszym zestawie, która nie śmierdzi na kilometr latami 90. Reklama Cheerios w archaicznym stylu ma jednak swój urok.

4-92

Czy jest jakiś znany dziś aktor kina rozrywkowego, który nie ma na koncie żadnej głupawej komedii. O Encino Man z Brandanem Fraserem dowiedziałem przeglądając Defenders.
5-92

Dla ryzykantów trailer. Czuję, że jak w przypadku wielu zajawek, ta pokazuje najlepsze momenty i jakoś nie chcę sięgać po całość. Może kiedyś.

One response to “Achtung! Werbung! Toxic Crusaders! Kid ‚n Play! Cheerios! Encino Man!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s